چرا رادنت؟

زیرا شرکت برنامه نویسی رادنت در همان ابتدا به شما مشاوره خواهد داد که آیا تولید و توسعه این نرم افزار صحیح است ؟ آیا زمان بازگشت سرمایه آن معقول است؟ چه مسیر پیش روی می باشد و چه نوسان بودجه در نظر گرفته شده چقدر است

اطلاعات تماس
 • آدرس: تهران، خیابان ستارخان، ساختمان گلها، پلاک 656
 • تلفن: +98(21)22309483
 • ایمیل: Info[at]radnetco.com
 • radnet
  به رادنت خوش آمدید
  آیا میدانید اگر در هر شغلی از فناوری اطلاعات استفاده شود میزان درآمد افزایش می یابد؟
 • radnet
  طراحی و تولید نرم افزار
  تولید و توسعه سامانه ها با بهم پیوستن چند تکنولوژی همراه با راهکارهای نوین امنیتی

آیین‌نامه ساماندهی پیام‌رسان‌ها نهایی نشد/ تکلیف قوه قضاییه برای افزایش صیانت از حقوق شهروندان در شبکه‌های اجتماعی

امیر خوراکیان معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی در حاشیه رونمایی از اپلیکیشن کودک «نبات» جزئیات جلسه شب گذشته شورای عالی فضای مجازی درباره پیام‌رسان‌های داخلی را تشریح کرد.

وی گفت: در این جلسه 3 تصمیم درباره مجوزدهی به پیام‌رسان‌ها توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی و صیانت از حقوق شهروندان در فضای مجازی توسط قوه قضاییه اتخاذ شد.

خوراکیان گفت: بر این اساس مقرر شد وزارت ارتباطات به پیام‌رسان‌های داخلی و خارجی مجوز فعالیت ارائه کند. در تمام کشورها فعالیت شبکه‌های اجتماعی با رعایت ضوابط کشور مربوطه در ازای ارائه تسهیلاتی انجام می‌شود که تاکنون شیوه‌ای برای دریافت مجوز توسط پیام‌رسان‌های خارجی در کشور وجود نداشته است.

معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی افزود: همچنین شب گذشته نقش هر دستگاه در حمایت از پیام‌رسان‌های خارجی تعیین شد تا با این حمایت از کسب و کار خصوصی امکان رقابت آنها با پیام‌رسان‌های خارجی فراهم شود.

وی ادامه داد: قوه قضاییه نیز موظف شد آیین‌نامه‌ای برای افزایش کیفیت صیانت از حقوق شهروندان و حریم خصوصی در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها را طی یک یا دو ماه آینده تدوین کند.

خوراکیان گفت: همچنین جمعی تعیین شدند که نماینده بسیاری از دستگاه‌ها هستند و مقرر شد تصمیمات لازم برای افزایش تولید محتوای بومی را اتخاذ کنند و در صورت نیاز طرح را به شورای عالی فضای مجازی ارائه دهند.

معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی خاطرنشان کرد: در نهایت 8 بند از 11 بند مربوط به ساماندهی پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی در جلسه اخیر شورای عالی فضای مجازی تصویب شد که بحث‌های مهم به تصویب رسیده و 3 یا 4 بند کوچک باقی مانده است.

وی با اشاره به نزدیک شدن به سالگرد تأسیس شورای عالی فضای مجازی در اسفندماه گفت: فعالیت‌های شورا در دوره اخیر افزایش یافته به طوریکه در دوره سابق شورا هر 77 روز جلسه برگزار می‌شد و در دوره اسبق شورا هر 57 روز تشکیل جلسه می‌داد که اکنون شورا هر 32 روز جلسه دارد.

خوراکیان ادامه داد: در همین جلسات بود که الزامات 18 صفحه‌ای شبکه ملی اطلاعات که بسیار ارزشمند و نقشه راه است به تصویب رسیده است.

وی تأکید کرد: در جلسه دیشب همچنین وزارت ارتباطات گزارشی از اقدامات حمایتی از موتور جستجوی بومی را ارائه کرد.

معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی در پاسخ به سوالی درباره تجمع رانندگان تاکسی و آژانس‌ مقابل مجلس برای جلوگیری از فعالیت تاکسی‌های اینترنتی و اینکه آیا موضوع نیازمند طرح در شورای عالی است، گفت: اولویت‌های طرح موضوعاتی در شورا براساس نسبت استفاده مردم، حفظ امنیت کشور و حفظ توانایی کشور در شرایط خاص مطرح می‌شود که براساس همین اولویت موضوع شبکه ملی اطلاعات مطرح شد و به سرانجام رسید و پس از آن موضوع پیام رسان‌ها که جزئی از مسائل روزمره مردم است در دستور کار قرار گرفته است.

وی ادامه داد: لازم نیست هر بحثی بلافاصله به شورای عالی ارسال شود و موضوع تاکسی‌های اینترنتی ناشی از ناهماهنگی بین برخی صنوف و دستگاه‌های ذیربط است و اگر نیاز به یک مصوبه کلان باشد در شورا مطرح می‌‌شود.

ادامه دارد

 
95/12/08 :: 14:26

آیین‌نامه-ساماندهی-پیام‌رسان‌ها-نهایی-نشد--تکلیف-قوه-قضاییه-برای-افزایش-صیانت-از-حقوق-شهروندان-در-شبکه‌های-اجتماعی