چرا رادنت؟

زیرا شرکت برنامه نویسی رادنت در همان ابتدا به شما مشاوره خواهد داد که آیا تولید و توسعه این نرم افزار صحیح است ؟ آیا زمان بازگشت سرمایه آن معقول است؟ چه مسیر پیش روی می باشد و چه نوسان بودجه در نظر گرفته شده چقدر است

اطلاعات تماس
 • آدرس: تهران، خیابان ستارخان، ساختمان گلها، پلاک 656
 • تلفن: +98(21)22309483
 • ایمیل: Info[at]radnetco.com
 • radnet
  به رادنت خوش آمدید
  آیا میدانید اگر در هر شغلی از فناوری اطلاعات استفاده شود میزان درآمد افزایش می یابد؟
 • radnet
  طراحی و تولید نرم افزار
  تولید و توسعه سامانه ها با بهم پیوستن چند تکنولوژی همراه با راهکارهای نوین امنیتی
آزمون آنلاین خلبانی

آزمون آنلاین خلبانی

مرکز خصوصی برگزاری آزمون آنلاین خلبانی با هدف جمع آوری بانک سوالات دوره های خلبانی و برگزاری آزمون آنلاین منطبق با آزمون سازمان هواپیمایی کشوری و آمادگی دانشجویان برای موفقیت در امتحانات سازمان هواپیمایی کشوری راه اندازی شده است


کارینا ویژن

کارینا ویژن

شرکت کارینا ویژن رسام از جمله شرکت های پیش رو در زمینه واردات و توزیع محصولات و تکنولوژی های مرتبط با صنعت ساختمان می باشد.


کابینت ایرانیان

کابینت ایرانیان

گروه مهندسی خانه فضا چیدمان با شرایط مناسب و اقساط دراز مدت سفارش کار شما را قبول می کند و با بهترین کیفیت ممکن آن را تحویل خواهد داد.


صدایی برای بیداری

صدایی برای بیداری

صدایی برای بیداری عنوان پروژه ایی بین المللی است که توسط یک فردی که به تازگی مسلمان شده است هداست می شود


رایاگستر

رایاگستر

شرکت رایا گستر مفتخر است که با بیش از 25 سال تجربه در زمینه ساخت قطعات جلوبندی اتومبیل با بکارگیری نیروهای متخصص و کار آمد ارائه دهد.


گچ بری کیمیا

گچ بری کیمیا

گچبری هنری است که با اعمال برش بر سطح ملات سفت شده گچ با ابزار خاص و با ذوق هنری حاصل می شود. این هنر از دیر باز در این دیار (ایران)خود می نماید.


خطوط هواپیمایی البرز

خطوط هواپیمایی البرز

ه زودی خدمتی دیگر به خاک پاک ایران با افتتاح شرکت هواپیمایی البرز


نرم افزار کمک داوری واترپلو

نرم افزار کمک داوری واترپلو

نرم افزار تحت وب گزارش واترپلو در سال 2015 میلادی با کارشناسی جناب آقای بابک حسامیان داور مسابقات واترپلو؛ زیر نظر رئیس فدراسیون جهانی شنا بو رئیس فدراسیون شنای جمهوری اسلامی ایران و توسط شرکت برنامه نویسی رادنت تهیه و تولید گردیده است.


صنایع غذایی زرسبز

صنایع غذایی زرسبز

شرکت «زر سبز» با تولید بیش از سه هزار تن انواع سبزیجات نیمه پخته منجمد، از طرف وزارت جهاد کشاورزی به عنوان واحد نمونه صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی معرفی شد.