چرا رادنت؟

زیرا شرکت برنامه نویسی رادنت در همان ابتدا به شما مشاوره خواهد داد که آیا تولید و توسعه این نرم افزار صحیح است ؟ آیا زمان بازگشت سرمایه آن معقول است؟ چه مسیر پیش روی می باشد و چه نوسان بودجه در نظر گرفته شده چقدر است

اطلاعات تماس
 • آدرس: تهران، خیابان ستارخان، ساختمان گلها، پلاک 656
 • تلفن: +98(21)22309483
 • ایمیل: Info[at]radnetco.com
 • radnet
  به رادنت خوش آمدید
  آیا میدانید اگر در هر شغلی از فناوری اطلاعات استفاده شود میزان درآمد افزایش می یابد؟
 • radnet
  طراحی و تولید نرم افزار
  تولید و توسعه سامانه ها با بهم پیوستن چند تکنولوژی همراه با راهکارهای نوین امنیتی

نه مجلس به وزارت بهداشت برای کسب درآمد از محل افزایش قیمت اینترنت

مهدی فقیهی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس اظهار داشت: طبق مصوبه کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی پیشنهاد افزایش یک تومان روی هر مگابیت اینترنت امروز در صحن علنی مجلس با مخالفت نمایندگان روبرو و رد شد.

وی گفت: این پیشنهاد از سوی وزارت بهداشت به کمیسیون تلفیق ارائه شده بود و هدف از این افزایش قیمت ایجاد درآمد اختصاصی برای طرح پزشک خانواده، پوشش کامل درمان روستاهای دارای 50 هزار نفر جمعیت و پایین‌تر، درمان عشایر، تامین تجهیزات پزشکی برای مناطق محروم و درمان بیماران صعب‌العلاج عنوان شده بود.

رئیس دفتر فناوری‌های نوین مرکز پژوهش‌های مجلس، گفت: گفت: طبق این بند پیشنهاد با افزایش یک تومان روی قیمت هر مگابیت اینترنت با احتساب قیمت متوسط هر گیگ اینترنت 3 هزار تومان مبلغ 1024 هزار تومان به هر گیگ اضافه می‌شد.

به گفته وی برخی به اشتباه مگابیت را مگابایت برداشت کردند که با احتساب مگابایت روی هر گیگ اینترنت 8 برابر 1024 اضافه می‌‌شود.

وی گفت: این افزایش قیمت خلاف اصل 53 قانون اساسی برای تجمیع تمام دریافت‌ها، خلاف اهداف دولت و وزارت ارتباطات برای توسعه کاربردهای دولت الکترونیک، توسعه اینترنت، استطاعت‌پذیری دسترسی بود و همچنین جوانب افزایش قیمت نامشخص بود.

انتهای پیام/آ
95/12/08 :: 11:32

نه-مجلس-به-وزارت-بهداشت-برای-کسب-درآمد-از-محل-افزایش-قیمت-اینترنت